Jesenná výstava ovocia a zeleniny

Záhradkári Drienica pripravujú pre obyvateľov obce a širšiu verejnosť aj v tomto roku tradičnú Výstavu ovocia a zeleniny s podtitulom Včely v záhrade. Výstava sa uskutoční v priestoroch kultúrneho domu v Drienici v sobotu dňa 14. októbra 2017 od 14-tej hodiny. Sprievodnou akciou bude Výtvarná súťaž pre deti a žiakov z Drienice s témou: Úroda z našich záhrad.

Prosíme všetkých obyvateľov obce, ktorých potešila tohoročná úroda ovocia, či zeleniny (napr. od maxikapusty, zemiakov nepravidelných tvarov i pestrej fazule až po tento rok vzácne jablká), aby spestrili našu prezentáciu. Veríme, že naši včelári aj tí, čo doma nájdu predmety súvisiace s včelárstvom na pôjde, alebo v stodole rozšíria aj túto časť našej výstavy. Ovocie, zeleninu, kvety a iné exponáty je potrebné doručiť do kultúrneho domu v Drienici v piatok 13.10.2017 od 16-tej do 18-tej hodiny, alebo v sobotu v deň konania výstavy 14.10.2017 od 9-tej, najneskôr do 11-tej hodiny. Všetky exponáty budú označené a vrátené majiteľom po skončení výstavy.

Ďalšie informácie o podujatí budú zverejnené na tejto stránke, alebo prostredníctvom obecného rozhlasu. V prípade otázok, môžete využiť  kontaktný formulár, ktorý je súčasťou záhradkárskej sekcie.

ZO SZZ Drienica

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *